מלונות מומלצים בירושלים

המלונות בישראל טובים לא פחות ממלונות במדינות מערביות אחרות. הביקורת הנפוצה ביותר היא המחיר. ישראל איננה מדינה זולה ומחירי המלונות גבוהים כך שאם אתם מרוצים מהמלון אבל מרגישים שהתענוג היה יקר – אתם לא היחידים.

*בניגוד למטייל שהגיע לעיר ליומיים-שלושה ושהו רק במקום אחד – ולכן לא מכירים את כל האופציות. כל ההמלצות שלי מבוססות על היכרות עם המלונות, העיר, ביקורות של מאות מטיילים שהדרכתי והמלצות של חברי מורי הדרך. עם זאת אני אסייג את ההמלצות שלי ואכתוב שלטייל זו חוויה חד פעמית. אם במקרה הייתה דליפת מים בחדר רחצה והמלון היה מלא ולא ניתן היה להחליף לכם חדר ובקבלה ישבה מישהי חדשה ולא מקצועית לעולם תזכרו את המלון כלא נעים. אבל חשוב לי לציין שכל ההמלצות שלי הן לגמרי אובייקטיביות וללא שיקולים זרים (או במילים אחרות, המלונות לא שילמו לי כדי להיות ברשימה).

מלונות יוקרה

המלך דוד

רחוב המלך דוד 23 (230 חדרים, החל מ-1,500 ₪ ללילה) לכל עיר יש מלון ידוע אחד ששמו הולך לפניו. במקרה של ירושלים זהו מלון המלך דוד. המבנה המלבני ועצי הדקל הגבוהים הם חלק מהנוף הירושלמי וההיסטוריה של המלון – ולא כולה נעימה, היא במידה רבה ההיסטוריה של ישראל במאה ה-20. מאז שנות החמישים שימש המלון כמקום בו מתאכסנים ראשי מדינות וידוענים מרחבי העולם.
למידע נוסף והזמנות

King David Hotel

מלון ממילא

רחוב המלך שלמה 11 (190 חדרים, החל מ-1300 ₪ ללילה) מלון ממילא ממוקם בדיוק בתפר שבין העיר העתיקה והעיר החדשה. המלון הפאר המודרני הוא חלק ממתחם ממילא שהוא מדרחוב המחבר בין רחוב יפו לשער יפו. מגג המלון נשקף נוף יפיפה של העיר העתיקה.
למידע נוסף והזמנות

Mamila Hotel Jerusalem

 וולדורף אסטוריה

אגרון 26 (220 חדרים, החל מ-1600 ₪ ללילה) רשת מלונות היוקרה הבין לאומית פתחה את מלונה הראשון בישראל במבנה יפיפה שהיה בשנות ה-30 של המאה ה-20 אחד ממלונות היוקרה בעיר. לאחר מכן שימש כמבני ממשל בריטי (בדיוק כמו מלון המלך דוד) ועם הקמת מדינת ישראל שכנו במבנה משרד האספקה והקיצוב (צנע). לאחר שנים רבות בהן עמד המבנה נטוש הוא שוקם ושוחזר בהשקעה אדירה וחזר להיות מלון פאר.
למידע נוסף והזמנות

Waldorf Astoria Jerusalem

מלונות בוטיק

מלונות בוטיק קטנים מהמלונות הרגילים, לרוב אין להם בריכת שחייה גדולה ואינם מציעים את מגוון השירותים הניתנים במלונות הגדולים אבל הם מציעים מקום אינטימי ומעוצב ובו דגש על ייחודיות ויחס אישי יותר מזה המקובל במלונות הגדולים.

מלון ארתור

דורות ראשונים 13 (50 חדרים, החל מ-840 ₪ ללילה) המלון המעוצב נמצא במדרחוב בן יהודה (ליד רחוב יפו), במרכז איזור הבילוי בעיר. מרחק של רבע שעה הליכה מהעיר העתיקה
למידע נוסף והזמנות

Arthur Hotel Jerusalem

 מלון הרמוני

יואל משה סלומון 6 (50 חדרים, החל מ-840 ₪ ללילה) המלון ממוקם בנחלת השבעה, אחד הרובעים הראשונים שנבנו מחוץ לחומות ירושלים.
למידע נוסף והזמנות

Harmony Hotel Jerusalem

מלונות 3-4 כוכבים

מלון אלדן

רחוב דוד המלך 24 (76 חדרים, החל מ-650 ₪ ללילה) מלון טוב בקרבת מלונות היוקרה אך במחיר ושירותים עממיים יותר. עשר דקות הליכה מהעיר העתיקה ושוק מחנה יהודה.
למידע נוסף והזמנות

Elda Hotel Jerusalem

מלון מונטיפיורי

ש"ץ 7 (48 חדרים, החל מ-600 ₪ ללילה) – המלון ממוקם במרכז העיר. מלון פשוט וטוב למי שרוצה לחזור בסוף היום לחדר נקי ומסודר.
למידע נוסף והזמנות

פרימה המלכים

קינג' ג'ורג' 60 החזית פונה לרחוב רמב"ן (213 חדרים החל מ-550 ש"ח ללילה). כמו שני המלונות האחרים בקטגוריה גם הוא ממוקם בנקודה מרכזית וזוכה לציונים טובים בקרב מטיילים.
למידע נוסף והזמנות

Prima Kings Jerusalem

עוד באותו הנושא:
בתי הארחה מיוחדים בעיר העתיקה
האכסניות (הוסטלים) הכי טובים בירושלים

 6 הפוסטים הנצפים ביותר באתר:

למידע על חוברות ההדרכה שלי:
booklet-banners

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *