מלונות ים המלח

המלונות הבאים נמצאים על חוף ים המלח ומציעים שלווה ומנוחה. למי שרוצה לטייל לאורך כל היום ולחזור רק ללינה, הייתי מציע לבחון גם אופציות אחרות – לינה זולה במדבר יהודה וצימרים במדבר יהודה. המלונות מתאימים לאלו שרוצים להנות מהמתקנים שהמלונות מציעים – ספא, בריכות מלח, מסאג'ים, לצאת למצדה לשלוש-ארבע שעות ולחזור לספא. שימו לב לכך שבאיזור המלונות אין אופציות רבות לאכול בחוץ. בכל המלונות יש מסעדות או פנסיון מלא.

ישרוטל גנים

המלון שופץ לאחרונה והדבר ניכר בכל. במלון יש סאונות, שתי בריכות עם מי ים המלח ובריכה עם מים מתוקים. האוכל טוב מאוד והצוות מקצועי וידידותי. המלון במרחק שתי דקות הליכה מים המלח. המחירים משתנים מאוד לפי העונות אבל ביחס של תמורה לכסף, והמחירים במלונות ים המלח אינם זולים, אני חושב שהמלון הזה מוביל.
לפרטים נוספים והזמנות.

גנים ים המלח
התמונה מאתר המלון

הרודס

המלון ממוקם על חוף ים המלח במתחם עין בוקק. נבחר באופן קבוע לאחד ממלונות הפאר הטובים בים המלח ובישראל.  מתחם הספא כולל חמאם טורקי, סאונה, בריכת גופרית ובריכה עם מים מתוקים.
לפרטים נוספים והזמנות.

הרודס ים המלח
התמונה מאתר המלון

דניאל ים המלח

המלון נמצא במתחם עין בוקק. מציע פנסיון מלא למעוניינים וכל הפינוקים והמתקנים שמלונות גדולים יכולים להציע. יש גם קומה ללא ילדים למי שמחפש שקט ורוגע.
לפרטים נוספים והזמנות.

מלון דניאל ים המלח
התמונה מאתר המלון

 עוד באותו הנושא:
מדבר יהודה – המדבר של העיר הקדושה
מצדה – הורדוס והמורדים
ים המלח – המקום הנמוך ביותר בעולם

 6 הפוסטים הנצפים ביותר באתר:

למידע על חוברות ההדרכה שלי:
booklet-banners